Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mužské emoce (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mužské emoce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mužské emoce. Vektorová ilustrace Mužské emoce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mužské emoce zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Mužské emoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mužské emoce ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 131 112 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barbie40

Obrázek, klipart pojmenovaný Mužské emoce můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Mužské emoce je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Větrná elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Alan Turing zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, zdarma, vektorový obrázek, svg, cliparts, kliparty, ilustrace, Smajlíci, vektor, ilustrační obrázek, Mužské emoce

Doporučené použití klipartu: wordpress, web, památník, textové dokumenty, avatar, eshop, referáty, seminární práce, video, profilovka, Adobe Illustrator, fotokniha, škola, Pinterest, plakáty, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Princezna zdarma, vektorový klipart Zelené jablko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Smajlík pes ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.