Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mužské emoce (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mužské emoce zdarma ke stažení

Mužské emoce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Mužské emoce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mužské emoce zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mužské emoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mužské emoce ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: barbie40

Sdílejte klipart nazvaný Mužské emoce s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Mužské emoce je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ředkvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční blahopřání ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Mužské emoce, obrázek, klipart, download, cliparts, vektor, Smajlíci, zdarma, svg, kliparty, ke stáhnutí, Mužské emoce, grafika

Doporučené použití klipartu: word, památník, profilovka, škola, dokument, Facebook, Instagram, pozvánky, wordpress, blog, openOffice, referáty, inkscape, eshop, dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Home directory ke stáhnutí, vektorový klipart Had zdarma nebo obrázek, klipart Richard Nixon zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.