Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nebozez (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nebozez zdarma ke stažení

Nebozez je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Nebozez je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nebozez zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Nebozez ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nebozez ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

941x1600
752x1280
470x800
294x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 675 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Nebozez se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Nebozez patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mp3 přehrávač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PF 2021 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PCX ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Nástroje, Nebozez, ilustrační obrázek, svg, free, download, vektor, Nebozez, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, grafika, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, diář, památník, office, etikety, Facebook, Pinterest, blog, seminární práce, eshop, profil, Instagram, textové dokumenty, plakát, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční dekorace ke stažení, obrázek, klipart Pero ke stažení nebo vektorový klipart Cizrna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.