Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krásné Vánoce, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krásné Vánoce. Stahujte klipart Krásné Vánoce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krásné Vánoce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Krásné Vánoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: barrettward

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krásné Vánoce patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Horské kolo zdarma Podívejte se i na klipart Narozeninové číslo 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sršák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, download, kliparty, ilustrace, klipart, vektor, Krásné Vánoce, cliparts, Vánoce, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, textové dokumenty, webové stránky, PowerPoint, openOffice, inkscape, seminární práce, word, profilovka, plakáty, Twitter, články, fotokniha, corelDraw, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Syntetizér zdarma, ilustrace Kočka ke stažení nebo vektor Římský salát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.