Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krásné Vánoce, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Krásné Vánoce. Pakliže si chcete obrázek Krásné Vánoce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krásné Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: barrettward

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krásné Vánoce je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektrický článek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Štít zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Abraham Lincoln ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Krásné Vánoce, ilustrace, kliparty, grafika, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Krásné Vánoce, download, Vánoce, svg, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, web, plakát, plakáty, profilovka, Twitter, Pinterest, word, časopis, referáty, profil, dokumenty, openOffice, seminární práce, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zelenina ke stáhnutí, vektor Halloween kočka s dýní zdarma nebo obrázek Vánoční stromeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.