Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Krásné Vánoce (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Krásné Vánoce. Kreslená ilustrace Krásné Vánoce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krásné Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: barrettward

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Krásné Vánoce s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Krásné Vánoce se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Panama ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart FLV ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, svg, klipart, zdarma, grafika, Krásné Vánoce, Krásné Vánoce, vektorový obrázek, free, download, kliparty, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, dokument, openOffice, škola, fotokniha, kalendář, corelDraw, referáty, Facebook, pozvánky, diář, profil, profilovka, avatar, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Hnědý květ ke stáhnutí, vektorový obrázek Světlezelená medúza zdarma nebo vektorový obrázek Nanuk zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.