Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krásné Vánoce, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krásné Vánoce. Stahujte klipart Krásné Vánoce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krásné Vánoce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krásné Vánoce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: barrettward

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krásné Vánoce je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML ikona ke stažení Podívejte se i na obrázek Plavkyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Monster truck zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Krásné Vánoce, grafika, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, download, Krásné Vánoce, svg, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, openOffice, dokumenty, plakát, referáty, dokument, corelDraw, články, škola, časopis, profilovka, pozvánky, prezentace, inkscape, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek SD karta ke stažení, klipart Růžová složka ke stáhnutí nebo ilustrace Karafiáty zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.