Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Krásné Vánoce (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Krásné Vánoce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Krásné Vánoce ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Krásné Vánoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krásné Vánoce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krásné Vánoce ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barrettward

Sdílejte obrázek, klipart Krásné Vánoce s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Krásné Vánoce patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Džusík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citron zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Chatrč ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Krásné Vánoce, vektor, obrázek, download, svg, klipart, cliparts, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Vánoce, kliparty, ilustrace, Krásné Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, openOffice, wordpress, fotografie, prospekty, textové dokumenty, Adobe Illustrator, Pinterest, PowerPoint, diář, profil, památník, dokumenty, koláž, fotokniha, deníček, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Parní lokomotiva ke stáhnutí, vektor Digitální číslo 0 ke stáhnutí nebo klipart Basketbalista zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.