Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žluté auto (Auta) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté auto stahujte zadarmo

Žluté auto je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Žluté auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Žluté auto? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Žluté auto patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapsář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční svícen ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Biohazard ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Žluté auto, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrace, vektor, Žluté auto, ke stažení, Auta

Doporučené použití klipartu: etikety, škola, tiskoviny, office, PowerPoint, prezentace, textové dokumenty, referáty, prospekty, openOffice, profilovka, manuály, letáky, Twitter, diář, video, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Čarodějnice ke stažení, vektorový klipart Boží oko ke stažení nebo obrázek Klávesnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.