Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žluté auto (Auta) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté auto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žluté auto. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žluté auto s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Žluté auto patří do sekce Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eva u stromu poznání ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá srdíčka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Žluté auto, Žluté auto, obrázek, download, klipart, cliparts, kliparty, svg, free, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, články, profilovka, Pinterest, dokument, časopis, pozvánky, textové dokumenty, wordpress, inkscape, Twitter, kalendář, etikety, Adobe Illustrator, Facebook, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kakadu ke stažení, klipart HTM ke stažení nebo ilustrace Mapa Austrálie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.