Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hovínko, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hovínko. Obrázek Hovínko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hovínko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Hovínko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Onsemeliot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hovínko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Voskovka ke stažení Podívejte se i na klipart Pistácie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Madagaskar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, klipart, vektor, kliparty, grafika, ke stáhnutí, download, svg, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, blog, openOffice, prezentace, články, pozvánky, plakáty, dokument, web, Twitter, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, corelDraw, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Žluté slunéčko ke stažení, ilustrace Oslíček ke stáhnutí nebo vektor Zlaté Y zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.