Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hovínko (Smajlíci) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Hovínko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hovínko ve formátu SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hovínko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Onsemeliot

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Hovínko s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Hovínko se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Uklízečka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Profesor chemie zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Santa v komíně ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Smajlíci, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, Hovínko, vektorový obrázek, vektor, grafika, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, články, vizitky, vstupenky, pozvánky, oznámení, plakáty, profil, kalendář, logo, diář, avatar, corelDraw, blog, inkscape, Instagram, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Plato s vejci ke stáhnutí, vektor Žlutý stromeček ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Sekačka na trávu zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.