Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hovínko, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hovínko. Obrázek Hovínko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hovínko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hovínko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Onsemeliot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hovínko se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasicí přístroj ke stáhnutí Podívejte se i na vektor LCD televize zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fotograf ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, cliparts, kliparty, svg, grafika, vektor, Smajlíci, ilustrace, free, Hovínko

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, inkscape, pozvánky, webové stránky, dokument, blog, PowerPoint, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, škola, web, Twitter, openOffice, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Směrová růžice ke stáhnutí, obrázek Adventní věnec zdarma nebo klipart Krystal soli ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.