Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hovínko, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hovínko. Klipart Hovínko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Hovínko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Onsemeliot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hovínko se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sardinky ke stažení Podívejte se i na klipart Kleště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pistácie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Hovínko, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, free, download, vektor, zdarma, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, word, referáty, Instagram, Twitter, fotokniha, pozvánky, kalendář, profil, škola, seminární práce, web, prezentace, avatar, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Donald Trump ke stažení, ilustrace Letící jestřáb ke stáhnutí nebo vektor Karl Marx zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.