Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hovínko, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hovínko. Obrázek Hovínko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hovínko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hovínko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Onsemeliot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hovínko je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Běžec ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Venezuely ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Motyka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, zdarma, Smajlíci, klipart, ke stáhnutí, svg, obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrace, Hovínko, download

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, office, památník, Facebook, blog, Twitter, fotokniha, webové stránky, seminární práce, články, dokument, Adobe Illustrator , openOffice, word, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vitamín C ke stažení, vektor Kuba ke stáhnutí nebo obrázek Salát zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.