Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bulldozer (Doprava) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bulldozer zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bulldozer. Stahujte klipart Bulldozer v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulldozer zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bulldozer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulldozer ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 489 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: lukasz1985

Sdílejte klipart nazvaný Bulldozer s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Bulldozer se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Norska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kůzle zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční stromek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, Doprava, download, Bulldozer, cliparts, vektor, Bulldozer, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, logo, články, vizitky, brožury, tiskoviny, škola, dokument, letáky, vstupenky, kalendář, Pinterest, etikety, fotokniha, wordpress, Twitter, prospekty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Benzínový kanystr ke stáhnutí, klipart Mapa Rwandy ke stažení nebo vektorový obrázek Zlaté O zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.