Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek SVG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SVG zdarma ke stažení

SVG je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek SVG ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart SVG s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart SVG se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bagr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá sešívačka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: SVG, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, vektor, obrázek, free, klipart, Symboly, svg, download, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, památník, textové dokumenty, vstupenky, avatar, word, eshop, web, manuály, video, pozvánky, profilovka, seminární práce, Pinterest, webové stránky, katalog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mark Twain ke stáhnutí, vektorový obrázek Akvarijní rybka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zelená složka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.