Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SVG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SVG zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný SVG. Vektorový obrázek SVG je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SVG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 138 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný SVG můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek SVG je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Gruzie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnské přání anglicky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, svg, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, obrázek, download, cliparts, ke stažení, SVG, SVG

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, blog, profilovka, Adobe Illustrator, corelDraw, word, prezentace, dokumenty, textové dokumenty, plakát, eshop, openOffice, avatar, etikety, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Servírka zdarma, vektorový klipart Potkan ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Irsko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.