Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek SVG, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SVG zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je SVG. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek SVG ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný SVG lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart SVG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SVG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 138 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek SVG je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Semafor červená ke stažení Podívejte se i na obrázek Světová mapa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Chile zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Symboly, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, SVG, SVG, ke stáhnutí, grafika, klipart, vektor, free, kliparty, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, web, pozvánky, dokument, památník, office, plakát, kalendář, Instagram, škola, seminární práce, články, Pinterest, textové dokumenty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dívka v kostýmu ke stažení, klipart SQL ke stáhnutí nebo ilustrace Zelená ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.