Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům na stromě, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dům na stromě. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dům na stromě. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dům na stromě? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům na stromě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dům na stromě se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselý smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční kýč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zakulacený stromek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, ke stažení, Stavby, Dům na stromě, free, download, zdarma, grafika, vektorový obrázek, svg, Dům na stromě, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, profilovka, seminární práce, škola, fotokniha, web, Facebook, články, Twitter, památník, textové dokumenty, plakát, avatar, Instagram, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Čokoládové vajíčko ke stažení, obrázek Mušle ke stáhnutí nebo klipart Vánoční strom zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.