Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům na stromě, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dům na stromě. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dům na stromě. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dům na stromě? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům na stromě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dům na stromě je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kotva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Varhany zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, obrázek, free, svg, zdarma, ke stažení, download, Dům na stromě, Dům na stromě, vektor, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, pozvánky, referáty, profil, openOffice, avatar, Adobe Illustrator , plakáty, office, dokument, PowerPoint, web, inkscape, textové dokumenty, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ruce ke stáhnutí, klipart Mrkve zdarma nebo ilustrace Včelička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.