Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům na stromě, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Dům na stromě je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dům na stromě v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dům na stromě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dům na stromě je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Baseballistka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kráječ na pizzu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červená složka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Stavby, ke stáhnutí, grafika, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, Dům na stromě, svg, Dům na stromě, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, seminární práce, webové stránky, Pinterest, referáty, časopis, fotokniha, plakáty, word, pozvánky, avatar, PowerPoint, profil, textové dokumenty, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Valentýnská srdce ke stáhnutí, vektor Stromový dům zdarma nebo obrázek Kedluben ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.