Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dům na stromě (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dům na stromě. Doporučujeme stahovat obrázek Dům na stromě ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům na stromě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sammo241

Tento obrázek s názvem (Dům na stromě) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Dům na stromě patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DVD disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz žebrání ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Iglů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, cliparts, vektorový obrázek, free, kliparty, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, download, klipart, Dům na stromě, Dům na stromě

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, textové dokumenty, Instagram, wordpress, Adobe Illustrator, profilovka, referáty, profil, inkscape, tiskoviny, prospekty, články, seminární práce, dokumenty, plakát, manuály

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Lebka s kloboukem ke stažení, vektorový obrázek Listnatý strom zdarma nebo klipart Arundina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.