Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dům na stromě (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Dům na stromě je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Dům na stromě je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům na stromě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sammo241

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dům na stromě s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Dům na stromě se nachází v sekci Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Plněné sušenky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Nilský kříž ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Dům na stromě, free, cliparts, Dům na stromě, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, svg, download, ke stažení, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, office, word, etikety, Facebook, profilovka, corelDraw, avatar, profil, openOffice, video, eshop, články, fotokniha, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Vitamín B3 ke stáhnutí, vektorový klipart Mapa Mexika zdarma nebo obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.