Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dům na stromě (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům na stromě zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dům na stromě. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dům na stromě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům na stromě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům na stromě ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1109x1600
887x1280
554x800
346x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sammo241

Sdílejte klipart nazvaný Dům na stromě s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Dům na stromě je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Štěnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart JAR zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Rajče ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dům na stromě, ilustrace, svg, obrázek, grafika, vektor, cliparts, Dům na stromě, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Stavby, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, inkscape, články, plakáty, Instagram, Twitter, wordpress, plakát, dokumenty, profilovka, corelDraw, kalendář, seminární práce, diář, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Bluma ke stáhnutí, obrázek Pirátská lodička zdarma nebo vektor Číňan zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.