Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa s dárečky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Santa s dárečky. Kreslená ilustrace Santa s dárečky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa s dárečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Santa s dárečky s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Santa s dárečky se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Basa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lýkohub zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelené jablko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, obrázek, Santa s dárečky, Santa s dárečky, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Vánoce, free, ke stažení, klipart, svg, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, plakáty, Adobe Illustrator, eshop, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, Twitter, Pinterest, památník, dokumenty, referáty, inkscape, články, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Foukací harmonika ke stáhnutí, vektor Počítač zdarma nebo obrázek Klobása zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.