Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa s dárečky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Santa s dárečky. Stahujte klipart Santa s dárečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa s dárečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 086 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte obrázek, klipart Santa s dárečky s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Santa s dárečky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chlap ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelné vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor 1 Euro ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektor, zdarma, ilustrace, cliparts, Santa s dárečky, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, download, Santa s dárečky, vektorový obrázek, kliparty, Vánoce

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, Adobe Illustrator, Twitter, inkscape, časopis, magazín, tiskoviny, plakáty, blog, katalog, Facebook, fotokniha, eshop, video, vstupenky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Kapesní hodiny ke stáhnutí, obrázek, klipart Vafle ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Holka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.