Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa s dárečky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Santa s dárečky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa s dárečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 086 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa s dárečky je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Robot ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zákaz natáčení zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jabko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, download, grafika, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, Santa s dárečky, free, Santa s dárečky, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, fotokniha, profil, web, profilovka, corelDraw, inkscape, referáty, word, Twitter, škola, časopis, dokument, dokumenty, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Barack Obama ke stáhnutí, klipart Bílý pěšec zdarma nebo ilustrace Cihla ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.