Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa s dárečky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Santa s dárečky. Obrázek Santa s dárečky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa s dárečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 086 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Tento obrázek s názvem (Santa s dárečky) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Santa s dárečky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pouta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkev setá ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík duch ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, klipart, free, vektorový obrázek, cliparts, grafika, Vánoce, svg, ke stáhnutí, vektor, Santa s dárečky, ke stažení, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, památník, referáty, wordpress, pozvánky, diář, profil, dokument, časopis, Adobe Illustrator, dokumenty, blog, eshop, fotokniha, avatar, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Jednoduchý stromek ke stažení, vektorový klipart Karty srdce ke stažení nebo obrázek, klipart Oko Prozřetelnosti ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.