Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa s dárečky (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Santa s dárečky ke stažení zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Santa s dárečky. Obrázek Santa s dárečky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa s dárečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 086 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Santa s dárečky? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Santa s dárečky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz dětí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šampaňské ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Maminka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ilustrace, klipart, Vánoce, Santa s dárečky, obrázek, Santa s dárečky, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, svg, download

Doporučené použití klipartu: eshop, časopis, fotografie, katalog, Facebook, plakáty, škola, manuály, referáty, vstupenky, fotokniha, magazín, profil, diář, profilovka, word, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace 2 Eura ke stažení, obrázek, klipart Vafle ke stáhnutí nebo ilustrace Zelená ježibaba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.