Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zákaz drog (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz drog zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zákaz drog. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz drog zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz drog ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz drog ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 271 355 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Chrisdesign

Obrázek, klipart pojmenovaný Zákaz drog můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Zákaz drog patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kalamář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Digitální znak W zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Zákaz drog, vektorový obrázek, kliparty, download, zdarma, obrázek, cliparts, svg, ke stažení, Symboly, grafika, klipart, Zákaz drog

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, diář, wordpress, památník, profilovka, dokumenty, PowerPoint, škola, corelDraw, časopis, Pinterest, web, blog, eshop, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Půlka kiwi zdarma, vektor Větrníky - květiny ke stáhnutí nebo obrázek Žlutí smajlíci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.