Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kočárek (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kočárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kočárek. Vektorová ilustrace Kočárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Kočárek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočárek zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kočárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočárek ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 843 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kočárek s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Kočárek je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Keltský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atomová elektrárna ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bílý autobus ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kočárek, grafika, ilustrace, ke stažení, download, svg, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, Doprava, ke stáhnutí, Kočárek, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, inkscape, openOffice, video, textové dokumenty, články, škola, časopis, dokumenty, Instagram, Pinterest, word, prezentace, plakáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Bagr ke stažení, obrázek Světlezelený strom ke stažení nebo vektor Novorozenec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.