Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sekačka na trávu, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sekačka na trávu zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sekačka na trávu. Kreslená ilustrace Sekačka na trávu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka na trávu zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sekačka na trávu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka na trávu ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x570
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sekačka na trávu je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eifelovka zdarma Podívejte se i na ilustrace Klíště ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Neurologické kladívko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, free, ke stažení, download, Sekačka na trávu, svg, Sekačka na trávu, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, grafika, Nástroje, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, avatar, časopis, seminární práce, web, inkscape, plakáty, textové dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator , plakát, profil, prezentace, profilovka, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Klokan zdarma, vektor Červivé jablko ke stažení nebo obrázek Buráky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.