Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sekačka na trávu (Nástroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Sekačka na trávu zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Sekačka na trávu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka na trávu zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sekačka na trávu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekačka na trávu ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x570
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 924 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sekačka na trávu s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Sekačka na trávu patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zvoneček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dharma zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Náhrobní kámen ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, Sekačka na trávu, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Sekačka na trávu, svg, vektorový obrázek, vektor, cliparts, download, Nástroje, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, seminární práce, fotografie, PowerPoint, tiskoviny, bakalářská práce, vstupenky, koláž, eshop, diář, video, diplomová práce, katalog, Instagram, inkscape, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Burkina Faso ke stáhnutí, ilustrace Policista ke stáhnutí nebo klipart Jelen zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.