Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Marihuana zakázána (Symboly) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Marihuana zakázána stahujte zadarmo

Zajímavý obrázek s názvem Marihuana zakázána. Klipart Marihuana zakázána je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Marihuana zakázána ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 674 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dominiquechappard

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Marihuana zakázána s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Marihuana zakázána patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sova ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžový motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Plesnivý sýr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, kliparty, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, Marihuana zakázána, ke stažení, svg, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, Marihuana zakázána

Doporučené použití klipartu: magazín, manuály, deníček, Adobe Illustrator, dokumenty, dokument, wordpress, etikety, diář, prospekty, katalog, Twitter, vizitky, bakalářská práce, fotografie, prezentace, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Ametyst ke stažení, obrázek Znak štír ke stažení nebo obrázek Žluté auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.