Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Marihuana zakázána, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Marihuana zakázána. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Marihuana zakázána nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Marihuana zakázána ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dominiquechappard

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Marihuana zakázána je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hamburger ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Trumpeta zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Klíč ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, free, Marihuana zakázána, obrázek, grafika, ilustrace, Symboly, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Marihuana zakázána, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, web, corelDraw, pozvánky, avatar, dokument, dokumenty, seminární práce, kalendář, openOffice, PowerPoint, časopis, Instagram, referáty, profilovka, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Filmová kamera ke stáhnutí, vektor Hřbitov zdarma nebo obrázek Včelka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.