Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Marihuana zakázána (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Marihuana zakázána. Pakliže si chcete obrázek Marihuana zakázána stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dominiquechappard

Potěší nás, pokud budete tento klipart Marihuana zakázána sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Marihuana zakázána je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Digitální číslo 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžičky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Bubínek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Marihuana zakázána, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, Symboly, vektorový obrázek, Marihuana zakázána, zdarma, download, vektor, obrázek, grafika, free, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, web, seminární práce, wordpress, corelDraw, Instagram, PowerPoint, škola, webové stránky, dokumenty, články, dokument, diář, prezentace, plakáty, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Smajlík s hroty ke stáhnutí, vektorový klipart Stromový dům zdarma nebo obrázek, klipart Sob polární zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.