Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Marihuana zakázána, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Marihuana zakázána. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Marihuana zakázána nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Marihuana zakázána ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Marihuana zakázána ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 674 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dominiquechappard

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Marihuana zakázána patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené Lamborghini zdarma Podívejte se i na vektor Vlašský ořech ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Lev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Marihuana zakázána, grafika, vektor, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, Marihuana zakázána, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, free, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, dokumenty, referáty, corelDraw, word, office, profil, plakát, Instagram, fotokniha, dokument, pozvánky, openOffice, profilovka, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vlha pestrá zdarma, obrázek Budík ke stažení nebo klipart Pórek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.