Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blue Ray přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Blue Ray přehrávač. Klipart Blue Ray přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blue Ray přehrávač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x856
800x535
500x334
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Enriq766

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blue Ray přehrávač je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elfka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stará ježibaba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Guyana ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, Blue Ray přehrávač, grafika, vektor, zdarma, obrázek, Přístroje, ke stáhnutí, Blue Ray přehrávač, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, plakát, referáty, corelDraw, Instagram, office, openOffice, textové dokumenty, Facebook, webové stránky, dokument, Twitter, kalendář, prezentace, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Oslava ke stáhnutí, klipart Upíří zuby zdarma nebo ilustrace Adax ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.