Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blue Ray přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Blue Ray přehrávač. Klipart Blue Ray přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x856
800x535
500x334
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Enriq766

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blue Ray přehrávač je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Mali zdarma Podívejte se i na ilustrace Černá labuť ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý roh ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, Blue Ray přehrávač, ilustrační obrázek, free, klipart, zdarma, svg, grafika, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, Přístroje, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, prezentace, články, kalendář, pozvánky, časopis, avatar, fotokniha, office, Adobe Illustrator , památník, referáty, web, plakáty, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Průhledný duch zdarma, vektor Mp3 přehrávač ke stažení nebo obrázek JPEG ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.