Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blue Ray přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Blue Ray přehrávač. Klipart Blue Ray přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x856
800x535
500x334
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Enriq766

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Blue Ray přehrávač je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vozíčkáři zdarma Podívejte se i na ilustrace Sekačka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červená složka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, klipart, grafika, free, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, download, Přístroje, Blue Ray přehrávač, Blue Ray přehrávač, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, PowerPoint, seminární práce, památník, blog, web, textové dokumenty, škola, Adobe Illustrator , fotokniha, Instagram, referáty, avatar, openOffice, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz graffiti zdarma, vektor Klaun ke stažení nebo obrázek Vánoční osvětlení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.