Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blue Ray přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Blue Ray přehrávač. Klipart Blue Ray přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Blue Ray přehrávač ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x856
800x535
500x334
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 817 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Enriq766

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Blue Ray přehrávač se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strakatá ozdoba ke stažení Podívejte se i na klipart Zátiší s květinou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porsche 911 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Přístroje, obrázek, kliparty, grafika, ke stažení, free, vektor, klipart, download, zdarma, Blue Ray přehrávač, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, prezentace, škola, pozvánky, články, časopis, seminární práce, blog, Facebook, openOffice, word, referáty, web, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Moskvič 407 ke stažení, ilustrace Fakáč ke stáhnutí nebo vektor SD karta zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.