Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart CAB (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CAB zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je CAB. Klipart CAB je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CAB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CAB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CAB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1321x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 618 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart CAB s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart CAB patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kolie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapesní hodinky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Historická televize ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Symboly, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, CAB, CAB, obrázek, free, svg, kliparty, download, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: oznámení, web, PowerPoint, magazín, blog, webové stránky, letáky, plakát, časopis, word, pozvánky, památník, manuály, Pinterest, deníček, koláž, Zoner Callisto

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Skejťák ke stáhnutí, obrázek Dřevěné srdce ke stažení nebo obrázek Akustická kytara zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.