Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znamení blíženci, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení blíženci zdarma ke stažení

Znamení blíženci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Znamení blíženci je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení blíženci zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení blíženci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení blíženci ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 359 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znamení blíženci je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gymnastka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Domácí adresář zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kráječ na pizzu ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, klipart, grafika, download, Symboly, Znamení blíženci, svg, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, plakáty, fotokniha, Instagram, referáty, inkscape, PowerPoint, škola, Facebook, plakát, památník, Adobe Illustrator , články, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Roztleskávačka ke stáhnutí, vektor Sluchátka zdarma nebo obrázek Valentýnka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.