Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Taniwha, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Taniwha zdarma ke stažení

Taniwha je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Taniwha. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Taniwha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taniwha zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Taniwha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taniwha ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1254
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 676 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Taniwha patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DVD mechanika zdarma Podívejte se i na vektor Želva ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlašské ořechy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, ilustrace, obrázek, download, ke stáhnutí, Taniwha, klipart, Zvířata, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Taniwha, free

Doporučené použití klipartu: dokument, office, Adobe Illustrator , profilovka, openOffice, dokumenty, blog, inkscape, webové stránky, články, PowerPoint, plakát, plakáty, textové dokumenty, fotokniha, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční zvoneček zdarma, obrázek Injekční stříkačka ke stažení nebo klipart Zlaté S ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.