Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek OTS (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart OTS zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název OTS. Obrázek OTS je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná OTS? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart OTS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek OTS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart OTS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 765 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart OTS s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart OTS je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zelený sršeň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Floridy ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Elfka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Symboly, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek, vektor, OTS, OTS, kliparty, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, web, kalendář, pozvánky, profil, fotokniha, dokumenty, blog, Facebook, časopis, články, škola, Adobe Illustrator, office, Instagram, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Drahokamy ke stažení, klipart MSI ke stažení nebo ilustrace Karty piky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.