Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek OTS, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart OTS zdarma ke stažení

OTS je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart OTS je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou OTS? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart OTS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart OTS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart OTS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 765 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek OTS je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kapesní hodinky ke stažení Podívejte se i na obrázek Ovečka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tuřín zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, kliparty, cliparts, svg, klipart, ilustrace, ke stažení, Symboly, OTS, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, grafika, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, word, seminární práce, PowerPoint, plakáty, prezentace, Pinterest, Adobe Illustrator , dokumenty, fotokniha, profilovka, škola, web, články, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Straka ke stažení, klipart Segway ke stáhnutí nebo ilustrace Servírka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.