Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stonožka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stonožka zdarma ke stažení

Stonožka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Stonožka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Stonožka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stonožka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stonožka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stonožka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 658 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Tento obrázek s názvem (Stonožka) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Stonožka je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart GPS Navigace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alarm ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Brambůrky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Stonožka, Stonožka, svg, grafika, download, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, kliparty, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, plakáty, referáty, etikety, dokumenty, profilovka, office, blog, časopis, diář, Facebook, kalendář, wordpress, prezentace, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Akvárium ke stažení, klipart Psí stopa ke stažení nebo ilustrace Malajsie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.