Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ovce (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ovce zadarmo ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ovce. Klipart Ovce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ovce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Ovce se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Ovce je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Oranžová kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mexické vejce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Jabko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, download, vektor, Ovce, vektorový obrázek, Zvířata, ke stažení, Ovce, zdarma, klipart, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, tiskoviny, diář, deníček, referáty, webové stránky, škola, dokumenty, články, magazín, Instagram, Pinterest, PowerPoint, plakáty, vstupenky, corelDraw, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Kočička ke stáhnutí, obrázek Straka zdarma nebo obrázek, klipart Auto cisterna zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.