Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovce, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Ovce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ovce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ovce se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upír ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Korzet zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Johann Sebastian Bach ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovce, ke stažení, Ovce, Zvířata, kliparty, zdarma, cliparts, vektor, free, svg, obrázek, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, web, kalendář, dokumenty, Facebook, word, office, textové dokumenty, dokument, prezentace, corelDraw, památník, články, Twitter, plakáty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Lidé ke stáhnutí, ilustrace Červené C zdarma nebo vektor Hippie bus ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.