Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovce, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ovce. Obrázek Ovce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ovce je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monarcha stěhovavý zdarma Podívejte se i na obrázek Srdce z abecedy ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tenečnice u tyče ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, download, Zvířata, klipart, grafika, free, svg, kliparty, ke stáhnutí, Ovce, cliparts, zdarma, ke stažení, Ovce

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, blog, památník, škola, pozvánky, inkscape, Facebook, fotokniha, referáty, avatar, Instagram, články, Adobe Illustrator , Pinterest, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pankáč zdarma, klipart Citroen SM ke stažení nebo ilustrace Bagr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.