Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ovce (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ovce. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Ovce v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Ovce? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Ovce je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PDF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LNK ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hranatý meloun ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, obrázek, grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrace, Ovce, download, Zvířata, Ovce

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, blog, Twitter, seminární práce, Pinterest, vizitky, pozvánky, magazín, časopis, plakát, wordpress, prezentace, word, textové dokumenty, brožury, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Smajlík lékař ke stažení, obrázek Straka zdarma nebo obrázek, klipart Červené zelí ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.