Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovce, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovce zdarma ke stažení

Ovce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ovce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovce ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 55 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovce je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šachovnice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žena za počítačem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Botswana zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, grafika, Ovce, ke stažení, zdarma, klipart, ilustrace, vektor, Ovce, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, referáty, textové dokumenty, škola, kalendář, web, office, fotokniha, Instagram, blog, profilovka, památník, corelDraw, články, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Přesýpací hodiny ke stažení, vektor Hyundai Getz ke stáhnutí nebo obrázek Čtenářka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.