Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prstýnek, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Prstýnek. Kreslená ilustrace Prstýnek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bluePal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Prstýnek se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pouta ke stažení Podívejte se i na vektor USB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno W zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Prstýnek, kliparty, Prstýnek, download, zdarma, obrázek, vektor, free, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, grafika, cliparts, Láska

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , plakát, textové dokumenty, blog, plakáty, word, seminární práce, kalendář, časopis, články, dokument, inkscape, office, PowerPoint, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kapitol ke stažení, obrázek Dominikánská republika ke stáhnutí nebo klipart Babočka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.