Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prstýnek, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Prstýnek. Vektorová ilustrace Prstýnek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bluePal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prstýnek je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mešita ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace INF zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mléko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Prstýnek, Láska, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Prstýnek, ke stažení, svg, grafika, zdarma, free, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, památník, Facebook, časopis, plakáty, openOffice, Twitter, dokumenty, webové stránky, seminární práce, word, plakát, web, Adobe Illustrator , referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace PPAM ke stáhnutí, vektor Květinka zdarma nebo obrázek Lední medvěd ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.