Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Prstýnek (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zadarmo ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Prstýnek. Obrázek Prstýnek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bluePal

Sdílejte klipart nazvaný Prstýnek s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Prstýnek je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart SYS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WPD zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno F ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, klipart, svg, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, free, cliparts, Láska, ke stáhnutí, Prstýnek, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, blog, wordpress, Facebook, Pinterest, kalendář, diplomová práce, logo, časopis, diář, oznámení, koláž, vizitky, word, webové stránky, tiskoviny, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Phragmipedium ke stáhnutí, vektor Malé písmeno I ke stažení nebo vektor Modrý stromek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.