Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prstýnek, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Prstýnek. Kreslená ilustrace Prstýnek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bluePal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Prstýnek je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz psů zdarma Podívejte se i na obrázek Strašidelné vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Nota ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, grafika, download, free, Láska, ke stažení, klipart, ilustrace, Prstýnek, zdarma, Prstýnek, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, časopis, word, dokumenty, prezentace, Pinterest, seminární práce, referáty, inkscape, avatar, Facebook, web, fotokniha, profilovka, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Strakatá ozdoba zdarma, klipart Zákaz krmení psů ke stažení nebo ilustrace Strašidelný hrad ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.