Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prstýnek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Prstýnek. Vektorový obrázek Prstýnek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bluePal

Líbí se vám klipart Prstýnek? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Prstýnek je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa České republiky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otáčkoměr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zelená paprika ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Láska, obrázek, svg, download, ke stáhnutí, cliparts, vektor, kliparty, ilustrace, Prstýnek, vektorový obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, avatar, prezentace, referáty, kalendář, profil, corelDraw, dokument, word, Facebook, openOffice, eshop, inkscape, fotokniha, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Konipas ke stažení, vektorový klipart Rakousko ke stažení nebo obrázek, klipart Čarodějky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.