Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě v kostýmu (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Dítě v kostýmu je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dítě v kostýmu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dítě v kostýmu? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte klipart nazvaný Dítě v kostýmu s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Dítě v kostýmu patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Afriky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jižní Súdán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Radiace ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Dítě v kostýmu, obrázek, free, Halloween, download, ke stáhnutí, svg, ilustrace, cliparts, grafika, Dítě v kostýmu, vektor, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Pinterest, fotokniha, prezentace, plakáty, wordpress, diář, Instagram, corelDraw, eshop, referáty, plakát, inkscape, video, web, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Komunismus ke stáhnutí, ilustrace Zmrzlina v kornoutu zdarma nebo klipart Zmrzlina zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.