Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dítě v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dítě v kostýmu. Kreslená ilustrace Dítě v kostýmu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dítě v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šídlo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Jaderná elektrárna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sršák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, Dítě v kostýmu, kliparty, svg, Halloween, free, ke stáhnutí, Dítě v kostýmu, obrázek, download, vektor, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, pozvánky, profil, fotokniha, seminární práce, kalendář, časopis, word, Adobe Illustrator , Facebook, avatar, webové stránky, textové dokumenty, plakát, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Trick or treat! ke stáhnutí, ilustrace SD karta zdarma nebo vektor Profesor chemie ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.