Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dítě v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dítě v kostýmu. Kreslená ilustrace Dítě v kostýmu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dítě v kostýmu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dítě v kostýmu je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čtenář ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mléko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, duchové zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dítě v kostýmu, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Halloween, free, cliparts, download, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, články, profil, dokument, web, office, openOffice, pozvánky, Facebook, škola, dokumenty, avatar, textové dokumenty, prezentace, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Botswana ke stažení, vektor Dívka v hidžábu ke stáhnutí nebo obrázek Smeták zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.