Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě v kostýmu (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dítě v kostýmu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dítě v kostýmu ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dítě v kostýmu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Zaujal vás náš klipart Dítě v kostýmu? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Klipart Dítě v kostýmu se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jeskyně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový dort ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hlásná trouba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, free, Halloween, download, zdarma, Dítě v kostýmu, vektor, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, magazín, kalendář, Pinterest, bakalářská práce, openOffice, profil, vizitky, Facebook, webové stránky, pozvánky, fotografie, logo, fotokniha, dokumenty, manuály, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Pacient zdarma, obrázek, klipart Španělsko zdarma nebo vektorový klipart DRAFT ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.