Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě v kostýmu (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Dítě v kostýmu je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Dítě v kostýmu jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Dítě v kostýmu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte obrázek, klipart Dítě v kostýmu s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Dítě v kostýmu patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ravenala madagaskarská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vatikán zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční bota ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, cliparts, vektor, Dítě v kostýmu, ilustrace, kliparty, free, Dítě v kostýmu, obrázek, ke stáhnutí, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, památník, word, profilovka, dokumenty, Facebook, fotokniha, wordpress, plakáty, profil, časopis, dokument, vizitky, eshop, manuály, seminární práce, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Ženské oči ke stáhnutí, obrázek, klipart Španělsko zdarma nebo obrázek Severní Korea zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.