Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dítě v kostýmu (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dítě v kostýmu. Stahujte klipart Dítě v kostýmu v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dítě v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: netalloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Dítě v kostýmu můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lékařka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Papírová Valentýnka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Dítě v kostýmu, zdarma, kliparty, Dítě v kostýmu, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, download, vektor, ilustrace, klipart, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, profil, openOffice, plakát, památník, dokument, textové dokumenty, časopis, etikety, fotokniha, webové stránky, wordpress, avatar, seminární práce, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa Chorvatska ke stáhnutí, ilustrace Znamení štír zdarma nebo klipart Eiffelovka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.