Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dítě v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení

Dítě v kostýmu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Dítě v kostýmu je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dítě v kostýmu? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dítě v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dítě v kostýmu se nachází v sekci Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrad ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Silueta ježibaby zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sob ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dítě v kostýmu, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektor, Dítě v kostýmu, free, ilustrační obrázek, svg, Halloween, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, fotokniha, openOffice, plakáty, webové stránky, Pinterest, časopis, dokument, PowerPoint, corelDraw, kalendář, Instagram, avatar, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Grammar Nazi ke stáhnutí, obrázek Gramofon zdarma nebo klipart Zelený pták ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.