Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rozkrojená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrojená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rozkrojená cibule. Obrázek Rozkrojená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rozkrojená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rozkrojená cibule je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrkající smajlík zdarma Podívejte se i na ilustrace Holčička ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté Y ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ke stažení, download, svg, Rozkrojená cibule, free, obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zelenina, vektor, Rozkrojená cibule

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, Pinterest, word, office, PowerPoint, web, škola, inkscape, Adobe Illustrator , plakát, avatar, Twitter, openOffice, profilovka, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Čokoládový dárek zdarma, vektor Sekačka ke stažení nebo obrázek Kříž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.