Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rozkrojená cibule (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrojená cibule zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Rozkrojená cibule. Kreslená ilustrace Rozkrojená cibule je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: anarres

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rozkrojená cibule s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Rozkrojená cibule se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Banjo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EXE zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zlá domina ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, grafika, Zelenina, Rozkrojená cibule, download, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, svg, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Rozkrojená cibule, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, dokumenty, plakáty, blog, webové stránky, články, prezentace, Facebook, office, referáty, eshop, Twitter, PowerPoint, fotokniha, video

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Konev ke stáhnutí, vektorový obrázek Jednooký pirát zdarma nebo vektorový obrázek Palička zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.