Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žirafa (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žirafa ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žirafa. Doporučujeme stahovat obrázek Žirafa ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žirafa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žirafa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žirafa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 551 489 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žirafa s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Žirafa se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžové auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové tulipány ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart 2 Eura ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, cliparts, Žirafa, download, klipart, zdarma, Žirafa, Zvířata, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, wordpress, tiskoviny, diář, office, plakát, fotokniha, Pinterest, word, profilovka, referáty, vstupenky, magazín, inkscape, časopis, web, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Helikónie ke stažení, vektor Stonožka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zelené srdce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.