Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatá rtěnka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatá rtěnka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zlatá rtěnka. Stahujte klipart Zlatá rtěnka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Zlatá rtěnka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatá rtěnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
698x800
436x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rg1024

Sdílejte obrázek, klipart Zlatá rtěnka s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Zlatá rtěnka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Jehlové kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Číny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Zlatá rtěnka, ke stáhnutí, Zlatá rtěnka, Láska, obrázek, svg, ke stažení, download, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, profilovka, avatar, Facebook, seminární práce, plakáty, wordpress, word, Instagram, časopis, Twitter, video, fotokniha, textové dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Violistka ke stáhnutí, obrázek SWF soubor zdarma nebo vektor Žlutý autobus zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.