Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatá rtěnka, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá rtěnka zdarma ke stažení

Zlatá rtěnka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Zlatá rtěnka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlatá rtěnka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatá rtěnka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
698x800
436x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 039 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatá rtěnka se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XSLX ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pánské toalety zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Harfa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Zlatá rtěnka, svg, vektorový obrázek, cliparts, klipart, zdarma, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, download, free, Zlatá rtěnka

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, word, časopis, corelDraw, kalendář, blog, Adobe Illustrator , dokumenty, profil, seminární práce, prezentace, PowerPoint, Twitter, památník, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Fretka ke stáhnutí, ilustrace Indián zdarma nebo vektor Růžový krab ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.