Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čekárna (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čekárna zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čekárna. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Čekárna ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Čekárna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Čekárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 618 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jean_victor_balin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čekárna sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Čekárna je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Bruneje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kazeta ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Skluzavka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, download, zdarma, Symboly, klipart, Čekárna, free, ke stáhnutí, Čekárna, kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, webové stránky, profil, Instagram, Pinterest, inkscape, fotokniha, časopis, škola, eshop, corelDraw, referáty, video, dokument, kalendář, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Nákladní vagón zdarma, vektorový klipart Solární elektrárna ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pirátská loď ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.