Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekárna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekárna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čekárna. Pakliže si chcete obrázek Čekárna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Čekárna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čekárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 618 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čekárna je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Přípitek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Student ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, svg, vektor, cliparts, zdarma, download, Symboly, free, kliparty, Čekárna, klipart, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, časopis, články, webové stránky, web, blog, Adobe Illustrator , corelDraw, prezentace, dokumenty, office, Instagram, škola, Twitter, inkscape

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Lenin zdarma, vektor Jupiter ke stažení nebo obrázek Johannes Gutenberg ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.