Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tramvaj. Klipart Tramvaj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tramvaj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tramvaj se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MPE ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Brusinky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Černé vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, download, klipart, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Doprava, zdarma, Tramvaj, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, články, pozvánky, seminární práce, Adobe Illustrator , web, profilovka, inkscape, Instagram, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, Twitter, památník, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Domovní alarm ke stáhnutí, obrázek Femme fatale zdarma nebo klipart Páčidlo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.