Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tramvaj (Doprava) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj stahujte zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tramvaj. Pakliže si chcete obrázek Tramvaj stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Tramvaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tramvaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Tento obrázek s názvem (Tramvaj) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Tramvaj se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Andulka vlnkovaná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chiva autobus ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Očkování psa ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Tramvaj, ilustrace, ilustrační obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek, Tramvaj, klipart, svg, ke stažení, download, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, video, inkscape, seminární práce, logo, brožury, profilovka, plakáty, PowerPoint, bakalářská práce, časopis, magazín, škola, Adobe Illustrator, eshop, dokumenty, tiskoviny

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červené T ke stažení, ilustrace Křen zdarma nebo vektorový klipart Santa upír ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.