Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tramvaj (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tramvaj. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tramvaj nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tramvaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Tento obrázek s názvem (Tramvaj) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Tramvaj je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elfka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kovová píšťalka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Škraboška ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, svg, vektorový obrázek, Doprava, ilustrační obrázek, Tramvaj, kliparty, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, download, zdarma, ke stažení, Tramvaj

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, Facebook, office, PowerPoint, Pinterest, profilovka, plakát, profil, časopis, openOffice, fotokniha, plakáty, webové stránky, prezentace, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa pokladu ke stažení, vektorový obrázek Andorra ke stažení nebo vektorový obrázek Kapesní hodinky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.