Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialové auto, Auta pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialové auto zdarma ke stažení

Fialové auto je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Fialové auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialové auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialové auto je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak A ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Souboj dobra a zla zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šupléra ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, grafika, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Auta, ke stáhnutí, klipart, Fialové auto, download, obrázek, vektor, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, Twitter, referáty, Instagram, word, seminární práce, profil, dokumenty, web, plakáty, Facebook, webové stránky, fotokniha, plakát, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Bandoneón ke stáhnutí, klipart Džusík zdarma nebo ilustrace Žluté dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.