Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialové auto, Auta pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialové auto zdarma ke stažení

Fialové auto je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Fialové auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialové auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialové auto je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červená karkulka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mlíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Fialové auto, klipart, obrázek, ilustrace, Fialové auto, download, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, vektor, Auta

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, fotokniha, Pinterest, openOffice, profilovka, plakáty, plakát, škola, inkscape, prezentace, Instagram, dokumenty, profil, web, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Fontána ke stáhnutí, klipart Kopírka zdarma nebo ilustrace Tykev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.