Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrá ozdoba (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá ozdoba ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá ozdoba. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Modrá ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 614 656 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Modrá ozdoba) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Modrá ozdoba se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Inline bruslařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sklenice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Světlemodrý stromek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, Modrá ozdoba, grafika, download, cliparts, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stažení, Vánoce, Modrá ozdoba, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, fotokniha, Zoner Callisto, textové dokumenty, profil, Pinterest, dokumenty, webové stránky, inkscape, video, wordpress, koláž, deníček, katalog, manuály, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Velikonoční tvoření ke stažení, vektorový klipart LHA ke stáhnutí nebo vektorový klipart Cihla ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.