Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá ozdoba zdarma ke stažení

Modrá ozdoba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Modrá ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 614 656 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Modrá ozdoba můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Modrá ozdoba je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlaté G ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 8 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Vampýr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Vánoce, kliparty, grafika, zdarma, cliparts, obrázek, ke stažení, download, klipart, Modrá ozdoba, ilustrační obrázek, free, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, plakát, word, webové stránky, office, etikety, dokument, inkscape, video, openOffice, profil, blog, dokumenty, avatar, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Černé pivo zdarma, vektorový klipart Letící jestřáb ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Plesnivé jídlo ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.