Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrá ozdoba (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá ozdoba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modrá ozdoba. Obrázek Modrá ozdoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Modrá ozdoba? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 614 656 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Modrá ozdoba s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Modrá ozdoba se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Malé písmeno K ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hříbeček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnské bonbony ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrá ozdoba, svg, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, free, ke stažení, zdarma, obrázek, klipart, cliparts, grafika, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, seminární práce, Adobe Illustrator, webové stránky, Instagram, památník, dokumenty, web, PowerPoint, Pinterest, video, Facebook, Twitter, textové dokumenty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Sushi ke stáhnutí, vektorový klipart Karafiát zdarma nebo obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.