Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Motýl s květinami (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Motýl s květinami. Stahujte klipart Motýl s květinami v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Motýl s květinami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
755x800
472x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 194 748 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Mirjam Meijer / Anonymous

Obrázek, klipart pojmenovaný Motýl s květinami můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Motýl s květinami patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motocykl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kolečko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Potápěč ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, zdarma, download, grafika, ke stažení, Motýl s květinami, kliparty, free, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Motýl s květinami, svg, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, corelDraw, Facebook, kalendář, wordpress, Twitter, diář, Pinterest, office, plakát, web, PowerPoint, časopis, textové dokumenty, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektor Winston Churchill ke stažení, ilustrace BLM ke stažení nebo klipart Cherry rajčata ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?