Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motýl s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Motýl s květinami. Vektorová ilustrace Motýl s květinami je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Motýl s květinami? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motýl s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl s květinami ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1512x1600
1210x1280
755x800
472x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 194 748 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mirjam Meijer / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motýl s květinami je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monster truck ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cesmína zdarma Mohl by vás také zajímat vektor jin-jang ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, free, ke stáhnutí, Motýl s květinami, Hmyz, ke stažení, download, kliparty, zdarma, ilustrace, Motýl s květinami, ilustrační obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, openOffice, avatar, webové stránky, blog, kalendář, Facebook, web, inkscape, Instagram, word, office, profilovka, dokument, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dudek chocholatý ke stáhnutí, klipart Sada šroubováků zdarma nebo ilustrace Šipka dolů ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?