Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlajka Vánočního ostrova, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlajka Vánočního ostrova zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vlajka Vánočního ostrova. Kreslená ilustrace Vlajka Vánočního ostrova je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlajka Vánočního ostrova zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlajka Vánočního ostrova ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlajka Vánočního ostrova ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 401 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlajka Vánočního ostrova je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Moskvič 407 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vlašský ořech zdarma Mohl by vás také zajímat klipart EPS ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, free, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, download, Vlajka Vánočního ostrova, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: blog, články, profil, plakáty, pozvánky, PowerPoint, openOffice, corelDraw, dokument, avatar, word, fotokniha, Pinterest, Twitter, office, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Maki ke stáhnutí, vektor Antilopa zdarma nebo obrázek Vánoční perníček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.