Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Excel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Excel? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Excel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Excel je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení kozoroh ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená kraslice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, vektor, Excel, kliparty, obrázek, Symboly, download, Excel, zdarma, grafika, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, profil, prezentace, fotokniha, web, corelDraw, kalendář, word, škola, seminární práce, openOffice, Facebook, blog, dokumenty, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Valentýnské srdce ke stažení, vektor Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo obrázek Oregon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.