Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Excel (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Excel. Vektorová ilustrace Excel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Excel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Excel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ben

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Excel s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Excel se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz marihuany ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový slon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mozart zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, Excel, kliparty, svg, Excel, obrázek, klipart, download, vektor, ilustrace, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, pozvánky, corelDraw, etikety, referáty, inkscape, web, Instagram, Twitter, Facebook, word, kalendář, office, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zakulacený stromek zdarma, vektor Fretka ke stáhnutí nebo obrázek Manny Pacquiao ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.