Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Excel je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Excel stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Excel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Excel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Excel patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace FLAC zdarma Podívejte se i na klipart Valentýnské blahopřání ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Indonésie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, obrázek, Excel, free, ke stáhnutí, klipart, download, cliparts, grafika, Symboly, Excel, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, profilovka, seminární práce, word, časopis, openOffice, kalendář, avatar, webové stránky, články, Instagram, plakáty, fotokniha, inkscape, prezentace

Mezi hezké kresby patří i klipart Kempingový vařič zdarma, ilustrace Rozkrájená pizza ke stažení nebo vektor Červený autobus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.