Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Excel je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Excel stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Excel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Excel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Excel je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Domina ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stěrače zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bígl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektor, download, free, grafika, vektorový obrázek, klipart, Symboly, ilustrace, obrázek, Excel, Excel, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, web, corelDraw, inkscape, škola, dokument, avatar, referáty, profil, fotokniha, PowerPoint, památník, Pinterest, Twitter, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Tři vajíčka ke stáhnutí, vektor Koleda zdarma nebo obrázek Benzínový zapalovač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.