Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialová ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová ozdoba zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Fialová ozdoba. Klipart Fialová ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 253 227 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialová ozdoba je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Chile ke stažení Podívejte se i na obrázek Santa s dárky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tankování zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, Fialová ozdoba, cliparts, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Fialová ozdoba, ilustrace, Vánoce, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, avatar, dokumenty, články, PowerPoint, plakát, seminární práce, prezentace, profil, Twitter, Pinterest, plakáty, inkscape, pozvánky, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Čarodějka ke stažení, klipart Šedý sporťák ke stáhnutí nebo ilustrace Krocan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.