Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Fialová ozdoba (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Fialová ozdoba zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Fialová ozdoba. Vektorový obrázek Fialová ozdoba je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 227 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Fialová ozdoba) můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Fialová ozdoba je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Řadové domy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WMA ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční sněhulák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Fialová ozdoba, svg, zdarma, ke stažení, kliparty, free, vektorový obrázek, vektor, Vánoce, obrázek, ilustrace, download, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, etikety, bakalářská práce, oznámení, video, Adobe Illustrator, textové dokumenty, články, plakát, avatar, fotokniha, Twitter, logo, památník, koláž, manuály, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Výdejník vody ke stažení, vektor XLS ke stažení nebo ilustrace Rychlé občerstvení ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.