Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelený pták, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený pták zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zelený pták. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zelený pták ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený pták v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený pták ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: LiquidSnake

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelený pták je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý smajlík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mikrotužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Stěrače zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, klipart, cliparts, vektor, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, svg, download, obrázek, Ptáci, zdarma, Zelený pták

Doporučené použití klipartu: profil, plakáty, škola, referáty, fotokniha, prezentace, corelDraw, avatar, webové stránky, časopis, blog, seminární práce, word, Twitter, Instagram, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Audio přehrávač ke stažení, vektor Mapa Číny ke stáhnutí nebo obrázek Heroin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.