Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veselý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Veselý sněhulák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Veselý sněhulák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veselý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 664 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Veselý sněhulák je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík zpěvák ke stažení Podívejte se i na obrázek Lvíče ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hnědé vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Veselý sněhulák, cliparts, klipart, free, obrázek, svg, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Veselý sněhulák, download

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, plakát, škola, prezentace, fotokniha, dokumenty, avatar, PowerPoint, Pinterest, openOffice, Adobe Illustrator , web, časopis, textové dokumenty, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Šašek ke stažení, klipart Štěně ke stáhnutí nebo ilustrace Čínský drak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.