Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veselý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Veselý sněhulák. Klipart Veselý sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Veselý sněhulák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veselý sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 664 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Veselý sněhulák se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Salvador ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Marihuana zakázána zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Větrák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, Veselý sněhulák, zdarma, Veselý sněhulák, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí, Vánoce, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, Instagram, inkscape, plakát, office, PowerPoint, kalendář, Pinterest, prezentace, pozvánky, plakáty, openOffice, profil, články, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zákaz psů ke stáhnutí, obrázek Tramvaj piktogram zdarma nebo klipart Guyana ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.