Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veselý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Veselý sněhulák. Klipart Veselý sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Veselý sněhulák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 664 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veselý sněhulák patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace POT zdarma Podívejte se i na klipart Inline bruslařka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Globus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, download, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, free, Veselý sněhulák, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, Vánoce, Veselý sněhulák

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, profilovka, Pinterest, Twitter, inkscape, dokumenty, web, prezentace, Instagram, profil, avatar, památník, plakáty, plakát, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Mapa Německa zdarma, ilustrace Čekárna ke stažení nebo vektor Blijící smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.