Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Veselý sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veselý sněhulák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Veselý sněhulák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veselý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 664 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Veselý sněhulák s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Veselý sněhulák se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Metronom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dědeček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Muž s rouškou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, svg, klipart, vektor, grafika, free, obrázek, ke stažení, Veselý sněhulák, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Veselý sněhulák, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, Adobe Illustrator, textové dokumenty, Facebook, blog, word, dokumenty, pozvánky, Twitter, seminární práce, fotokniha, eshop, Pinterest, profilovka, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Čínský Nový rok zdarma, ilustrace Pařáty smrtky ke stáhnutí nebo klipart Porsche 911 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.