Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veselý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Veselý sněhulák. Klipart Veselý sněhulák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Veselý sněhulák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 664 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Veselý sněhulák je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miminko ke stažení Podívejte se i na ilustrace XHTM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Okarína zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Vánoce, Veselý sněhulák, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, download, vektor, Veselý sněhulák, ilustrační obrázek, kliparty, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, blog, referáty, office, PowerPoint, Facebook, textové dokumenty, plakát, dokument, Pinterest, profil, památník, profilovka, články, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Aljaška ke stažení, vektor Maminka ke stáhnutí nebo obrázek Doktorka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.