Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart LiAZ-677 (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LiAZ-677 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název LiAZ-677. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek LiAZ-677 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná LiAZ-677? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LiAZ-677 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart LiAZ-677 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LiAZ-677 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1060
1280x848
800x530
500x331
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 119 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Potěší nás, pokud budete tento klipart LiAZ-677 sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek LiAZ-677 se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Kanady ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Padesátieurovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak P zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, LiAZ-677, LiAZ-677, ke stažení, download, obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, svg, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, pozvánky, word, plakát, památník, PowerPoint, prezentace, etikety, fotokniha, Instagram, diář, blog, profilovka, avatar, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Větrná elektrárna zdarma, vektorový obrázek Sýkora koňadra ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Strašidelný hrad ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.