Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ferrari Testarossa, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ferrari Testarossa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ferrari Testarossa. Vektorová ilustrace Ferrari Testarossa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ferrari Testarossa zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ferrari Testarossa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ferrari Testarossa ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 934 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ferrari Testarossa je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tuřín ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlík se slzou zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Fitness ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, download, kliparty, cliparts, Ferrari Testarossa, Ferrari Testarossa, ilustrace, vektor, ke stažení, Auta, obrázek, klipart, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator , pozvánky, inkscape, word, památník, prezentace, plakáty, kalendář, dokument, Pinterest, plakát, profilovka, blog, textové dokumenty, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Znak kozoroh ke stáhnutí, klipart Vítězný oblouk zdarma nebo ilustrace Recyklace ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.