Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ferrari Testarossa (Auta) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Ferrari Testarossa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ferrari Testarossa. Klipart Ferrari Testarossa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ferrari Testarossa zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Ferrari Testarossa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ferrari Testarossa ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 934 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: charner1963

Líbí se vám klipart Ferrari Testarossa? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Ferrari Testarossa patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak panna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koš s vajíčky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Most v Mostaru ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Ferrari Testarossa, ilustrace, kliparty, Ferrari Testarossa, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, download, free, vektorový obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: brožury, koláž, kalendář, profil, office, fotokniha, Pinterest, bakalářská práce, wordpress, blog, diplomová práce, textové dokumenty, články, diář, oznámení, inkscape, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor DLL ke stažení, obrázek Karafiát ke stáhnutí nebo klipart Lopata ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.