Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart ODP (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODP zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje ODP. Stahujte klipart ODP v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart ODP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 180 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli ODP s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek ODP se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dortíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rakev zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté F ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektor, ODP, ilustrace, obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Symboly, ODP, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, word, etikety, časopis, wordpress, dokument, Twitter, Facebook, profil, Instagram, profilovka, eshop, památník, corelDraw, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart ODP ke stáhnutí, vektorový obrázek Domeček zdarma nebo vektorový obrázek Morpho peleides zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.