Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vážka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vážka zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Vážka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vážka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vážka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1111
1280x889
800x555
500x347
160x111

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 913 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anonymous

Zaujal vás náš klipart Vážka? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Vážka patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šipka dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kondor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Kosova zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Vážka, obrázek, ilustrace, cliparts, download, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, vektor, Vážka

Doporučené použití klipartu: deníček, manuály, Twitter, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, word, PowerPoint, články, etikety, dokument, Instagram, pozvánky, Adobe Illustrator, prospekty, diář, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Černá ozdoba zdarma, vektor Zeleninové srdce zdarma nebo klipart Cédéčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.