Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vážka, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vážka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vážka. Klipart Vážka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vážka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1111
1280x889
800x555
500x347
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 913 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vážka se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý vykřičník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Digitální znak K zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno O ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Vážka, vektorový obrázek, Vážka, svg, Hmyz, vektor, grafika, klipart, cliparts, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Instagram, office, pozvánky, Twitter, Pinterest, openOffice, kalendář, profil, plakát, časopis, články, blog, textové dokumenty, Adobe Illustrator , dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Hasicí přístroj ke stáhnutí, obrázek Velikonoční výzdoba zdarma nebo klipart Trpajzlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.