Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilovaní sloni, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní sloni zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zamilovaní sloni. Klipart Zamilovaní sloni je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zamilovaní sloni? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní sloni zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaní sloni ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní sloni ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x976
1280x780
800x488
500x305
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaní sloni je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikola Tesla zdarma Podívejte se i na obrázek Trnové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Atomová elektrárna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Láska, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, download, Zamilovaní sloni, Zamilovaní sloni, cliparts, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, Twitter, Facebook, webové stránky, škola, openOffice, Instagram, Pinterest, blog, office, pozvánky, plakáty, články, dokumenty, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Olejnička zdarma, klipart Kabriolet ke stažení nebo ilustrace Křeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.