Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tmavé pivo (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tmavé pivo stahujte zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Tmavé pivo. Klipart Tmavé pivo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Tmavé pivo? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavé pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tmavé pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavé pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1133x1600
906x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 271 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Tmavé pivo) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Tmavé pivo patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ZIPX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skejťačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart FIAT Nuova 500 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, download, ilustrace, Nápoje, vektorový obrázek, Tmavé pivo, svg, ilustrační obrázek, Tmavé pivo, obrázek, free, ke stažení, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, word, Instagram, wordpress, Twitter, Zoner Callisto, prezentace, inkscape, corelDraw, plakát, diplomová práce, pozvánky, články, blog, logo, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Modré vajíčko ke stažení, obrázek, klipart Mikrobus ke stažení nebo klipart Fialový dárek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.