Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krysa, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krysa zdarma ke stažení

Krysa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Krysa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krysa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krysa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Krysa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krysa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krysa se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidlo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DWG zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kobylka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, svg, Zvířata, vektorový obrázek, download, Krysa, klipart, ke stažení, obrázek, free, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, pozvánky, prezentace, PowerPoint, plakáty, Adobe Illustrator , Facebook, seminární práce, profil, inkscape, plakát, fotokniha, web, openOffice, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Arizona ke stáhnutí, ilustrace Neuron zdarma nebo vektor Blondýna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.