Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Krysa (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krysa zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Krysa. Doporučujeme stahovat obrázek Krysa ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krysa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Krysa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krysa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 057 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Krysa? Potom se podělte s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Krysa je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Růžová houba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hugo Chavez ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Červený VW Brouk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, klipart, Krysa, ke stažení, cliparts, download, obrázek, Krysa, ilustrační obrázek, vektor, svg, ke stáhnutí, free, Zvířata

Doporučené použití klipartu: deníček, profil, profilovka, časopis, word, manuály, PowerPoint, etikety, office, seminární práce, dokumenty, inkscape, blog, pozvánky, plakáty, textové dokumenty, brožury

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Salám zdarma, vektorový obrázek Hranatý meloun ke stažení nebo obrázek, klipart Srdce s květinami ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.