Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Prase, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prase zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Prase. Stahujte klipart Prase v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Prase ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Prase patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Nepálu zdarma Podívejte se i na klipart Kuchař ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Nevidomá ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, svg, grafika, download, free, Zvířata, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Prase, vektorový obrázek, obrázek, Prase, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, prezentace, PowerPoint, časopis, plakáty, dokument, corelDraw, Adobe Illustrator , referáty, inkscape, avatar, Facebook, Instagram, word, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zákaz spinnerů zdarma, ilustrace Myš ke stažení nebo vektor Vlha pestrá ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.