Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Prase (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prase stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Prase. Obrázek Prase je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Prase? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prase ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 112 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: feraliminal

Tento obrázek s názvem (Prase) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Prase se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa Panda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větroměr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kafe ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, svg, Prase, Prase, ke stáhnutí, zdarma, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Zvířata, ilustrace, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, profilovka, wordpress, openOffice, tiskoviny, koláž, fotokniha, vstupenky, avatar, textové dokumenty, plakát, Instagram, Adobe Illustrator, webové stránky, diář, letáky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Býk ke stažení, obrázek, klipart Merkur zdarma nebo vektorový klipart Švédsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.