Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prase (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prase zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Prase. Vektorová ilustrace Prase je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prase ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: feraliminal

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Prase s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Prase patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Světlezelené auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Babka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vitamín B1 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ilustrace, ke stažení, kliparty, Prase, zdarma, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, free, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, diplomová práce, corelDraw, prezentace, bakalářská práce, blog, škola, oznámení, Facebook, kalendář, profil, office, web, avatar, vstupenky, video, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Adventní kalendář ke stáhnutí, obrázek, klipart Merkur zdarma nebo klipart Kanada zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.