Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Prase (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Prase zdarma ke stažení

Prase je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Prase ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prase ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 112 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: feraliminal

Potěší nás, pokud budete tento klipart Prase sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Prase patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zeleninové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Perníčky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Strašidelné vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Prase, free, ke stáhnutí, download, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, Prase, zdarma, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, referáty, plakát, textové dokumenty, Pinterest, etikety, dokumenty, eshop, office, webové stránky, škola, památník, články, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Šachista zdarma, ilustrace Krůta ke stáhnutí nebo klipart LCD televize ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.