Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Správně, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Správně zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Správně. Klipart Správně je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Správně zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Správně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Správně ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x762
500x476
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anselmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Správně je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ježíš zdarma Podívejte se i na ilustrace Barack Obama ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zelený motýl ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Správně, Správně, svg, grafika, obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, ilustrace, vektor, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, textové dokumenty, plakáty, Facebook, kalendář, časopis, plakát, Adobe Illustrator , Pinterest, referáty, Twitter, dokument, openOffice, fotokniha, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kostel zdarma, vektor Červený pták ke stažení nebo obrázek Dýně ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.