Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Správně, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Správně zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Správně. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Správně. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Správně zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Správně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Správně ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x762
500x476
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anselmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Správně je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená srdce zdarma Podívejte se i na ilustrace Šimpanz ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kudla ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, obrázek, vektor, Správně, zdarma, Symboly, ke stáhnutí, grafika, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, škola, textové dokumenty, pozvánky, památník, dokumenty, word, profil, fotokniha, Instagram, prezentace, web, Pinterest, openOffice, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ravenala madagaskarská zdarma, vektor Nůžky na živý plot ke stažení nebo obrázek Muž s rouškou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.