Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Přesýpací hodiny (Přístroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Přesýpací hodiny ke stažení zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Přesýpací hodiny. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Přesýpací hodiny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přesýpací hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přesýpací hodiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přesýpací hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: javierkiopo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Přesýpací hodiny s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Přesýpací hodiny patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lodivod mořský ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Myši ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hnědé vejce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, cliparts, download, Přesýpací hodiny, zdarma, svg, ke stáhnutí, Přesýpací hodiny, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, vektor, Přístroje

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, letáky, profilovka, avatar, fotokniha, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, profil, prezentace, Adobe Illustrator, škola, vizitky, openOffice, vstupenky, office, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční perníček ke stažení, vektorový klipart Země zdarma nebo klipart Náruživá kuřačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.