Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Přesýpací hodiny, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přesýpací hodiny zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Přesýpací hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Přesýpací hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přesýpací hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přesýpací hodiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přesýpací hodiny ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: javierkiopo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Přesýpací hodiny je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hrošík ke stažení Podívejte se i na ilustrace EFIS panel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Fialová kopretina zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přesýpací hodiny, ilustrační obrázek, free, obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, download, ilustrace, Přístroje, Přesýpací hodiny, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, články, pozvánky, avatar, památník, openOffice, Adobe Illustrator , textové dokumenty, škola, profil, webové stránky, seminární práce, word, fotokniha, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Slavnostní přípitek ke stažení, vektor Kráječ na pizzu ke stáhnutí nebo obrázek Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.