Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kavárna, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kavárna. Obrázek Kavárna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kavárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x915
800x572
500x357
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kavárna je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma zdarma Podívejte se i na obrázek Dwight Eisenhower ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Závodní helma ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Kavárna, klipart, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, Stavby, Kavárna, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, office, plakáty, corelDraw, dokument, články, openOffice, škola, seminární práce, webové stránky, pozvánky, kalendář, dokumenty, fotokniha, profil, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zákaz dětí zdarma, klipart Pizza v krabici ke stažení nebo ilustrace Kafíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.