Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ponorka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ponorka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ponorka. Stahujte klipart Ponorka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ponorka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Ponorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 250 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ejmillan

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ponorka sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ponorka patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Roztomilý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Datel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Citron zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, svg, zdarma, Ponorka, ilustrační obrázek, cliparts, free, obrázek, ke stáhnutí, vektor, grafika, Ponorka, klipart, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, referáty, články, Instagram, plakáty, etikety, profil, wordpress, dokumenty, Adobe Illustrator, škola, Twitter, Pinterest, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ovečky zdarma, vektor Sója ke stáhnutí nebo obrázek Sherlock Holmes ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.