Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ponorka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ponorka ke stažení zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Ponorka. Obrázek Ponorka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Ponorka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ponorka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 250 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ejmillan

Líbí se vám klipart Ponorka? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Ponorka je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Svíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF formát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Norska ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, vektor, kliparty, download, ke stažení, zdarma, Ponorka, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, ke stáhnutí, Ponorka

Doporučené použití klipartu: oznámení, škola, word, Twitter, brožury, web, vstupenky, diplomová práce, PowerPoint, letáky, wordpress, avatar, vizitky, profil, články, blog, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Rozesmátá blondýna ke stažení, vektorový obrázek Semafor červená zdarma nebo vektor Pulsní oxymetr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.