Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ponorka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ponorka zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ponorka. Stahujte soubor Ponorka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ponorka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ponorka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 250 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ejmillan

Sdílejte obrázek, klipart Ponorka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Ponorka je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Digitální znak 8 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Viktorie královská zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Škaredá kytka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ponorka, free, cliparts, Ponorka, ke stáhnutí, Doprava, kliparty, svg, download, klipart, grafika, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, tiskoviny, prezentace, brožury, office, video, Adobe Illustrator, seminární práce, magazín, katalog, deníček, textové dokumenty, pozvánky, památník, avatar, webové stránky, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Varhany ke stáhnutí, vektorový obrázek Semafor červená zdarma nebo obrázek, klipart Šibenice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.