Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lékař, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékař zdarma ke stažení

Lékař je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Lékař v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lékař ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
724x800
452x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 705 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lékař je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Džus zdarma Podívejte se i na ilustrace Autobusová zastávka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart ODP soubor ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, svg, vektor, klipart, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, grafika, obrázek, ke stažení, Lékař, ilustrační obrázek, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, avatar, Adobe Illustrator , PowerPoint, corelDraw, fotokniha, plakáty, word, památník, office, články, Twitter, škola, webové stránky, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Rozkrojená cibule zdarma, vektor Rakev ke stažení nebo obrázek Vánoční výzdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.