Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lékař (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékař zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Lékař. Klipart Lékař je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lékař? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lékař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
724x800
452x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 705 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Lékař s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Lékař je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vladimir Putin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekonečno zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vozíčkář ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Muži, download, Lékař, Lékař, free, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, grafika, kliparty, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, Instagram, články, office, dokument, plakát, profilovka, pozvánky, Adobe Illustrator, fotokniha, textové dokumenty, památník, video, seminární práce, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Afghánistán ke stáhnutí, vektorový klipart Malé písmeno E zdarma nebo obrázek, klipart Zavírací špendlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.