Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lékař, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lékař zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Lékař. Pakliže si chcete obrázek Lékař stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lékař ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lékař ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
724x800
452x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 705 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lékař se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Republika Kongo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Éclair zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rypadlo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, Muži, obrázek, kliparty, vektor, Lékař, grafika, vektorový obrázek, Lékař, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, office, web, prezentace, profilovka, Pinterest, Facebook, blog, Twitter, plakáty, časopis, openOffice, word, články, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor DNA ke stáhnutí, obrázek Věštkyně zdarma nebo klipart Zlaté W ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.