Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlezelený stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelený stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Světlezelený stromek. Klipart Světlezelený stromek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Světlezelený stromek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světlezelený stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 096 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: fcocfg

Sdílejte klipart nazvaný Světlezelený stromek s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Světlezelený stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kolíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parní vlak zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace XML ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Vánoce, kliparty, cliparts, ilustrace, Světlezelený stromek, free, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Světlezelený stromek, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, etikety, škola, textové dokumenty, prezentace, word, openOffice, plakát, Adobe Illustrator, wordpress, profilovka, seminární práce, eshop, PowerPoint, video

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Sada šipek ke stáhnutí, klipart Modrobílý dárek zdarma nebo ilustrace Stroj času zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.