Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlezelený stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelený stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Světlezelený stromek. Vektorový obrázek Světlezelený stromek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Světlezelený stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 096 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fcocfg

Líbí se vám klipart Světlezelený stromek? Pak se podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Světlezelený stromek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PCX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTM ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Salátová okurka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Světlezelený stromek, klipart, Světlezelený stromek, Vánoce, vektor, vektorový obrázek, download, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: word, wordpress, profilovka, škola, avatar, Pinterest, Instagram, Adobe Illustrator, profil, plakáty, inkscape, office, dokumenty, Facebook, openOffice, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení, vektorový obrázek Veselé Velikonoce ke stažení nebo vektorový obrázek WPD ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.