Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čaj (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Čaj. Obrázek Čaj je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PrinterKiller

Obrázek, klipart pojmenovaný Čaj můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Čaj je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Japonka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Traktor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bleděmodrá stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, kliparty, zdarma, svg, Nápoje, download, free, Čaj, ke stažení, ilustrační obrázek, Čaj, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, PowerPoint, office, plakát, webové stránky, openOffice, dokument, Twitter, profil, plakáty, prezentace, diář, památník, Adobe Illustrator, avatar, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zlatý prstýnek zdarma, klipart Chameleon ke stáhnutí nebo ilustrace Etiopie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.