Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čaj (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čaj. Kreslená ilustrace Čaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: PrinterKiller

Obrázek, klipart pojmenovaný Čaj můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Čaj patří do sekce Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hrách ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová složka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Bhútánu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, svg, Čaj, zdarma, obrázek, Nápoje, download, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator, openOffice, video, Twitter, památník, etikety, Facebook, inkscape, avatar, Pinterest, word, webové stránky, web, profil, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vzducholoď ke stažení, obrázek, klipart Pánské toalety ke stažení nebo vektorový klipart Barevná vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.