Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čaj, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čaj. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PrinterKiller

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čaj patří do sekce Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrný mlýn zdarma Podívejte se i na vektor Slovinsko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hummus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Nápoje, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, free, Čaj, cliparts, download, zdarma, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, dokumenty, památník, fotokniha, pozvánky, Facebook, Twitter, corelDraw, časopis, blog, Instagram, dokument, PowerPoint, web, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jiřinka zdarma, obrázek Zlaté číslo 8 ke stažení nebo klipart Trubka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.