Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čaj, Nápoje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čaj. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čaj. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PrinterKiller

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čaj patří do sekce Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kůzle zdarma Podívejte se i na vektor Konipas ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace POT ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Čaj, kliparty, vektor, zdarma, download, Čaj, vektorový obrázek, svg, cliparts, klipart, Nápoje, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, kalendář, word, textové dokumenty, škola, corelDraw, památník, office, dokument, Twitter, inkscape, dokumenty, plakát, profil, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Páv zdarma, obrázek Růžičky ke stažení nebo klipart Oncidium ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.