Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čaj (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čaj zdarma ke stažení

Čaj je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Čaj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Čaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PrinterKiller

Líbí se vám klipart Čaj? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Čaj patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tanzanie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bígl ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Čaj, vektor, Nápoje, Čaj, obrázek, ilustrace, svg, download, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, časopis, prezentace, web, seminární práce, Adobe Illustrator, openOffice, kalendář, plakát, avatar, fotokniha, blog, corelDraw, webové stránky, pozvánky, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zlatá rybka ke stažení, vektor Přání k Vánocům ke stažení nebo obrázek Stetoskop ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.