Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čaj (Nápoje) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čaj bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Čaj. Vektorová ilustrace Čaj je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čaj? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čaj ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1331x1600
1065x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 933 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: PrinterKiller

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čaj sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Čaj je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Lyra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elon Musk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Štěňátko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Nápoje, ilustrace, Čaj, klipart, svg, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektor, free, Čaj

Doporučené použití klipartu: word, katalog, fotografie, Adobe Illustrator, prospekty, články, office, manuály, památník, Facebook, blog, Zoner Callisto, seminární práce, Pinterest, eshop, vizitky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Spojené Království zdarma, vektor Bumerang zdarma nebo ilustrace Dovolená ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.